Dom Wakacyjny Mariestad W Mariestad, Szwecja SE1505.645.1

Dom we Wrocławiu charakteryzuje prosta forma, elegancja i współczesna stylistyka. Penthouse położony na warszawskim Wilanowie wypełniony jest naturalnymi materiałami. Przestronna strefa dzienna składa się z salonu, jadalni oraz w pełni otwartej kuchni. Okna rozpościerają się tutaj na całą ścianę, co zapewnia dużo naturalnego światła i widok na zielony taras. Drewniana podłoga i zabudowa kuchenna wprowadza do wnętrza dodatkowe ciepło. W sypialni również drewno jest dominującym elementem - nie tylko posłużyło do wykończenia podłogi, lecz także stanowi zagłówek za łóżkiem. Przy sypialni znajduje się łazienka, w której ścianę udekorowano fototapetą przedstawiającą nadmorską roślinność.
Jeżeli więc nie czujemy się na siłach by zrobić to samodzielnie, zatrudnijmy specjalistyczną firmę. Fachowcy najpierw przeprowadzą z nami wywiad by poznać nasze preferencje, następnie przygotują projekt, tzw. wizualizację a dopiero po jej akceptacji, przystąpią do pracy. Pracownicy takich agency mają zazwyczaj dużo większe rozeznanie w materiałach obecnych na rynku, znają najnowsze trendy. Ze względu na swe doświadczenie, podpowiedzą jak stworzyć wnętrze nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Wszak każdy z nas chce się dobrze czuć we własnym domu. To miejsce ma być przecież naszą oazą, naszą spokojną przystanią, miejscem do którego chce się wracać. Zaufajmy więc fachowcom, nie eksperymentujmy.
Wnętrze naszego domu lub mieszkania w bloku musi być funkcjonalne. Nie ma znaczenia, z jakim czynnikiem mamy do czynienia. Wnętrza domków dla dzieci muszą to mieć. Przedstawiam kilka elementów, bez których prawdziwy, przytulny domek nie może się obyć. Na rzucie piętra oznaczono pomieszczenia wchodzące w skład gotowego projektu wnętrza. Projektujemy wnętrza od małych mieszkań po duże lokale użyteczności publicznej. Wykonywane przez nas aranżacje wnętrz są jedyne w swoim rodzaju - gdyż odpowiadają przy- zwyczajeniom, osobowości i gustom naszych Klientów.
Piękny dom, mieszkanie, czy biuro to ideał każdego, komu na sercu leży czuć się komfortowo i dobrze. wiecej pomocnych rad na stronie w Eleganckich Wnętrzach stworzymy dla Państwa projekty, które sprawią, że pokochacie bez pamięci wnętrza swoich domów, a przebywanie w nich będzie czystą, niczym niezmąconą przyjemnością. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu, aby nasze wnętrza były opracowane na najwyższym poziomie, interesujące dla naszych Klientów i ponadczasowe.
Projekt świetny. Nawet z mężem rozważamy, podobny i kontakt z biurem. Tym bardziej, że inwestycja jest planowana na widokowej działce w Zielonkach pod Krakowem. Jedno mnie tylko uderza, a co jest dla mnie bardzo ważne, czyli łazienki. W tym projekcie pokazana jest jedna łazienka i jak dla mnie osobiście, to zdecydowanie zbyt mało. Jestem przekonana, że musi być tych łazienek w tym konkretnym domu więcej. Bardzo jestem ciekawa ich aranżacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *