Dziecko Samo Bez Opieki?!

Emilce wszystko wolno. Witam żyłam 12 lat w konkubinacie mój companion zmarł,ale nigdy nie miał rozwodu ma 2 dzieci żonąPrzez ostatnie lata wspólnie prowadziliśmy jego gos.rolne i moje do którego dołożyłam też wkład finansowy ale nie posiadam żadnych rachunków ,teraz jego żona zabiera wszystkie samochody ciągniki maszyny rolnicze no i ziemię. Proszę odpowiedź czy mi coś się należy nie mamy wspólnych dzieci.Pozdrawiam.
Pomimo że wiem, że zostawiłem moją córkę i mój związek za sobą, biorę za to odpowiedzialność. Zawsze jednak wierzyłem, że razem zbudowaliśmy gdzieś coś dobrego i, że ta druga stronie nie może być skończonym złem i padliną ludzką, tylko dlatego, że związek nam się przestał układać. I chociaż wiem, że takich ojców nazywa się skuelami, pimi, eunuchami, cmi, to nie do końca się z tym zgadzam. Uważam, że nawet najgorsi ojcowie alkoholicy dają swoim dzieciom jakąś energię. Odnośnie moich relacji z córką, ona ma już 19 lat, więc te sprawy będę załatwiał z nią. Nie wypowiadam się w sieci, jedyny głos zabiera Sylvia L. Sprawy są na drodze sądowej. Zależy mi na tym, żeby to uregulować - przekonuje Glaca.
Przez pierwsze miesiące milczenia jakoś zupełnie nie myślałam blogu. Później pojawiła się tęsknota za pisaniem, za komentowaniem. Teraz natomiast zaczyna mi tego okropnie brakować. Ja i cała reszta to śmieszny, fajny i oryginalny weblog mamy. To blog głównie dzieciach, ale pisany też przez dzieci (ręką mamy oczywiście). Poruszamy tu jednak także inne tematy, które dotyczą naszej rodziny. To blog kulinarny, lifestylowy, weblog naszych podróżach i vlog życiu codziennym.
Bia³a koszula migota³a coraz bli¿ej drzwi kredensowych. Ju¿ nie okrywaj± jej czarne ³opuchy. Na progu kredensowym s³ychaæ szybki oddech chorych piersi dziecka. Chwila jeszcze, bia³a koszulka znik³a, ju¿ tylko jedna bosa nó¿ka wystaje za progiem. Na pró¿no, lelku, przelatujesz jeszcze raz i wo³asz: "Nie! nie!" Janek ju¿ w kredensie. @minkat To mo¿e nie wpychaj dziecku paluchów do buzi? 10-miesiêczny niemowlak raczej nie bêdzie za tob± biegaæ po dom u i podgryzaæ piêty. A z trzylatkiem mo¿na ju¿ usi±¶æ i porozmawiaæ.
Autorka trafi³a w sedno! Sama mam four przygarniête koty po przej¶ciach i przez jaki¶ czas uczestniczy³am w kocim forum. Zrezygnowa³am, bo nie tolerujê kocich fanatyków, którzy wszystko wiedz± najlepiej i zawsze s± m±drzejsi od weterynarzy. POLECIAŁ W POWIETRZE NICZYM LATAWIEC. Mam dobry kontakt z mamą. Często mnie wspiera i doradza w wychowywaniu Lili, choć pod wieloma względami bardzo się różnimy. Ja jestem trochę luźniejsza, ale z drugiej strony niezbyt cierpliwa, a mama mnie uczy konsekwencji i spokoju. Dzwonię do niej regularnie, ale często też u nas bywa i będąc na miejscu pomaga mi w codziennych sprawach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *